Uzaklaştırma Duası Gerçekten Tesirli imiş

Uzaklaştırma Duası Aslında Şöyle Yapılır

Uzaklaştırma duası konusunda bilgisiz olan insanların yaptığı eylemler ve uygulamalar, maalesef yanlış sonuçlara sebebiyet vermektedir.

  • Bu nedenle en doğru uzaklaştırma duasının nasıl yapıldığı konusunu aydınlanmış bir zihinle yapanlar fark edebilir ve bu sayede istediği kişiyi kendisinden uzaklaştırabilir ya da bir kişinin başka bir insandan uzaklaşmasını sağlayabilir.

Evet uzaklaştırma duası soğutma uygulaması olarak da bilinir ve bir kişiyi kendinden ya da başka bir insandan uzaklaştırmak adına en doğru ve en güvenilir yollardan biri olarak daima kullanılır.

  • Yani tarih boyunca uzaklaştırma duası daima bir insanı başka bir insandan uzaklaştırmak, soğutmak ve onun kalbine soğukluk hissini vermek maksadına matuf olarak kullanılagelmiştir.

Şimdi, bu önemli ve altı çizilesi ayrıntılar üzerinde yeterince durduğumuza göre, artık uzaklaştırma duası nasıl yapılır ve bu uygulamayı tatbik etme aşamasında hangi noktalara dikkat edilir, üzerinde daha ayrıntılı bir şekilde duralım ve sizin de bu sayede amacınıza ulaşmak yolunda ilerleme kaydetmenize ve doğru adımlar atmanıza vesile olalım:

İşte Ayrıntılarıyla Uzaklaştırma Duası Şöyle Yapılır

Öncelikle hayalinizde uzaklaştırmak istediğiniz kişinin suretini oluşturmalı ve hangi kişiyi uzaklaştırmak istiyorsanız, onun hayalini canlı bir şekilde kurmaya gayret göstermelisiniz. Yanı sıra, uzaklaştırmak istediğiniz kişinin hayali ile birlikte aynı zamanda bu kişiyi, hangi insandan uzaklaştıracağınızın hayalini de zihninizde derli toplu bir biçimde kurmaya ve bunun hayalini tasavvur etmeye çalışmalısınız.

  • Uzaklaştırma duasında bu adımlar son derece önemlidir, çünkü kişi hangi insanı başka bir varlıktan ya da insandan uzaklaştırmak istediğini bu hayal vasıtasıyla tam mânâsıyla kurmuş olacak ve bunun sonucunda da duanın hedefi tayin edilmiş sayılacaktır.

Bu anlamda eğer uzaklaştırma duasını tamamen hedefine ulaştırmak ve bu dua sayesinde birini başka bir insandan soğutmak niyetinde iseniz, bu hayal kurma aşamasına son derece dikkat etmelisiniz; zira uzaklaştırma duasını yapıp da başarısızlıkla karşılaşan insanların bu aşamaya dikkat etmedikleri bilinmektedir.

Bu noktadan sonra sessiz bir yerde uzaklaştırma duasının niyetini şöyle yapmalısınız:

Uzaklaştırma Duası Bir Bardak Su ile Yapın

Yanınıza bir su bardağı dolusu ılık süt alıp bu sütün içerisine bir çay kaşığı dolusu şeker atmalı, bu karışımı iyice karıştırmalı ve bunu yaparken de yine zihninizden ayırmak istediğiniz insanla kendisinden uzaklaştıracağınız insanın suretini ve simasını düşünmeye çalışmalısınız.

Ardından da sütü iyice karıştırdıktan sonra 2 dizinizin arasına yerleştirerek şu tılsımlı, etkili ve tecrübe ile sabit olan sözcükleri dikkatli bir şekilde ve hassas bir biçimde bir ılık sütün üzerine samimi bir eda ve üslup içerisinde okumalısınız:

  • “İlahi, uzaklaştırma duasını hayalini kurduğum kişiden yine hayalini kurduğum kişiyi uzaklaştırmak ve onun kalbindeki duyguları izale etmek maksadıyla gerçekleştirmek istiyorum. Bu amaçla herhangi bir tılsım, vefk ya da büyü yerine sadece senin kudretinin hakim olduğu ve sadece sana itaat edilmesi gerektiğini bildiğim için sana geldim. Biliyorum ki sana ulaşan vesileler sonsuzdur ve biliyorum ki sana ulaştıran bu vesileler içerisinde dua, bir müminin silahı olarak en güçlü vesilelerden biridir. İşte sadece sana itaat etmenin ve sadece sana boyun eğmenin huzuru ile uzaklaştırma duasını senin hükmünün gerçekleşeceği bir biçimde uygulayarak senden feyiz ve bereket, saadet ve nimet talep etmekteyim. Boyun eğerek, itaat ederek, kalbimde de senin muazzam duygularını yaşayarak bu bilinç ve farkındalık içerisinde olan her insanın elbette ki muradına kavuşmasını sağlarsın. İşte muradıma kavuşmak için senin dergahın ile buluştum, uzaklaştırma duasını kabul eyle Allah’ım, amin.”

Bu sözcükleri güzelce okuduktan ve bitirdikten sonra bunu takiben uzaklaştırma duasının belki de son kısmı olarak 3 defa Fatiha Suresini ılık sütün üzerine yeniden okuyup bunu takiben de ılık sütü sağ elinize alıp üç yudumda içip bitirmelisiniz ve ılık sütün vücudunuza yayılan sıcaklığı ve ılıklığı içerisinde Cenab-ı Hakk’ın rahmetinin de size yar ve yardımcı olacağını, sizi asla sapkınlık ve dalalet içerisinde bırakmayacağını tefekkür edip size yol yordam gösterip sizi güzelliklere ve nimetlere ulaştırılacağını hayal etmeye göstermelisiniz.

Bu uygulamayı düzgün bir şekilde yapıp da uzaklaştırma duasından sonuç alamayan insan yok gibidir, bu nedenle siz de harfiyen uygulamayı gerçekleştirip sonuç alma beklentisi ve arzusu ile hayatınıza ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Şu tavsiye de dikkatinizi mutlaka çekecektir:

Bundan sonra En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde aşkınıza ulaşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Uzaklaştırma Duası Gerçekten Tesirli imiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön