Soğutma Büyüsü Sadece 2 Saç Teli ile Yapılır

Soğutma büyüsü ile en samimi aşıkları dahi ayırmak mümkündür

İnsanların arasındaki sevgi ve saygıyı ortadan kaldıran ve onları iki yabancı haline getiren etkili bir büyüdür. Soğutma büyüsü uygulanan bir çiftin eski mutluluğunu yakalaması asla mümkün olmaz.

Soğutma büyüsü daha çok bekar kişilerin birbirinden soğuması için yapılsa da evli kişilerin ayrılmasına neden olmak için de uygulanır.

Sembolik uygulamalar biçiminde yapılan bu büyü kısa sürede güçlü tesir gösterir. Büyünün yapılış aşamaları hakkında şunlar söylenebilir:

Soğutma büyüsü yaptırmak için iki farklı mekana ihtiyaç vardır

Büyünün yapılması için iki farklı yere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yerlerden birincisinde kadını etkilemek için büyü uygulaması yapılırken diğer mekanda erkeği etkileyecek büyü uygulaması yapılır.

Soğutma büyüsü için bir evin iki ayrı odası tercih edilebileceği gibi iki farklı ev de tercih edilebilir.

Büyü için 2 saç teli bulunması

Büyünün temel malzemesi saç telleridir. Yabancı bir kadın ve yabancı bir erkekten alınan birer saç teli ile büyü yapılmaktadır. Saç telleri alınan kişilerin birbirinden soğutacak kadın ve erkek tarafından tanınmayan kişilerden alınması önem taşır.

Eski dönemlerde İslam toplumlarında yabancı bir erkekle yabancı bir kadının saç telini temin etmek oldukça zordu. Çünkü özellikle kadının saçı mahrem kabul edilmekteydi ve yabancı bir insanın bu saça ulaşması neredeyse imkansızdı. Bu nedenle eski çağlarda bu büyü daha çok köle kadınların ve erkeklerin saç telleri ile yapılmaktaydı.

Saç tellerinin ortadan kesilmesi ve çapraz eşleştirme yapılması

Erkeği etkilemek için büyünün yapıldığı odaya yabancı kadının saç teli bırakılır. Kadını etkilemek için büyü yapılan odaya ise yabancı erkeğin saç teli bırakılacaktır. Bu vaziyette saç telleri ilgili yerlerde bir gece bırakılacak ve başka bir işlem yapılmayacaktır.

İkinci gece ise erkeğin odasındaki saç teli de kadının odasındaki saç teli de ortadan ikiye kesilecektir.

Ardından erkeğin odasında bulunan yarım kadın saç teli kadının odasına götürülecek, kadının odasında bulunan yarım erkek saç teli ise erkeğin odasına götürülecektir. Yani sonuçta erkeğin odasında yarım erkek ve yarım kadın saçı bulunacak, aynı şekilde kadının odasında da yarım erkek ve yarım kadın saçı bulunacaktır. Böylece büyünün 2 gece uygulaması da tamamlanmış olacaktır.

Okumak İsteyebilirsiniz: Nohut Büyüsü Yapanlar Çok Garip Şeyler Yaşıyor

Saç tellerinin yakılması ve büyünün mühürlenmesi

Büyünün 3. gecesinde ise kadın ve erkeğin odalarında bulunan saç telleri ayrı ayrı 2 bez parçasına sarılarak yakılacaktır.

Saç telleri yakılırken birbirinden soğumaları istenen kadın ile erkeğin isimleri 7’şer defa tekrar edilmektedir.

Saç tellerinin yakılması aşamasına büyünün mühürlenmesi adı verilir. Çünkü bu işlem tamamlandıktan sonra artık büyü tutmaya başlayacaktır.

Soğutma büyüsündeki 3 günlük bekleme süresinin anlamı

Soğutma büyüsü 3 gece boyunca yapılan bir uygulamadır. Ancak her gece yapılan uygulamalar sadece birkaç dakika sürer. Eğer istenirse büyünün bütün aşamaları bir gece içinde tamamlanabilir. Ama bu durumda büyü tutmaz.

Büyü uygulamalarında her aşamanın farklı bir zamanda yapılması ve araya uzun bekleme sürelerinin bırakılmasının sebebi büyünün etkisini arttırmak içindir. Büyü yaptıran kişiler aceleci davranıp bir çırpıda büyü yapılmasını isteseler de medyumlar onlara uyumaz ve büyüyü 3 gecede bitirir.

3 gecelik bekleme süresine eski büyü kitaplarında “mayalanma aşaması” adı verilir. Bu 3 günlük sürede kadın ile erkeğin kalbine ciddi şüpheler düşürülmüştür ve büyünün etkili olması için zemin oluşturulmuştur.

Soğutma büyüsünü vakit kaybetmeden bozdurmak büyük önem taşımaktadır

Soğutma büyüsü bazen evli şahıslara yönelik de yapılmakta ve yuvaların dağılmasına neden olmaktadır. Bazen de birbirini samimi duygularla seven insanların mutsuz bir hayat sürdürmesine sebep olur.

İşte bu sebeplerden ötürü soğutma büyüsünün vakit kaybedilmeden bozdurulması büyük önem taşımaktadır. Bu kara büyünün pek çok farklı bozdurulma yolu vardır. Ancak bu yollar içinde en etkili ve güvenilir olanı büyü bozma duaları okumaktır.

Kur’an surelerine ve yüce Allah’ın güzel isimleri olan esmalara dayanan büyü bozma duaları ile tüm kara büyüler inşallah hükümsüz bırakılabilmektedir.

Bundan sonra En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde aşkınıza ulaşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Soğutma Büyüsü Sadece 2 Saç Teli ile Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön