Siğil Duası Sayesinde Pek Çok Mümin Şifa Buluyor

Siğil duasının sözleri, tesirleri ve okunma usulü

Yazımıza bir dua ile başlamak en doğru yol olacaktır. “Allah’ım kullarından hastalıkları uzak tut. Bizlere sağlıklı sıhhatli bir ömür nasip et. Bizi ele ayağa düşürme. Büyük dertleri de küçük dertleri de bizden defet. Âmin”

İşte bu duada geçen küçük dertlerden biri de siğillerdir. Siğiller diğer ciddi rahatsızlıklar ile mukayese edildiğinde ufak bir mesele olarak addedilmelidir. Hatta mesele dahi kabul edilmemelidir. Fakat kişiye rahatsızlık veren her mevzu kendi nispetince ciddiye alınmalı ve çaresi aranmalıdır. Unutulmamalıdır ki derdi veren de devayı ihsan eden de O’dur. Ondan başka kime sığınılabilir, kime güvenilebilir?

Siğillerin farklı tedavi yöntemleri vardır. Hem geleneksel hem de modern metotlarla bu sorunu çözmek mümkündür.

Biz burada siz değerli kardeşlerimize iki farklı siğil duası önereceğiz. Ancak öncesinde siğillerin bazı durumlarda ciddi hastalıkların belirtisi de olabileceğini belirtmemiz gerekir. Bu nedenle ciddi bir doktor tetkikinden geçmek gerekecektir. Size sunduğumuz dualar şifa bulmanıza refiklik edecektir.

Siğil duaları şöyledir:

Birinci dua

“Bismillahirahmanırahim, ve yeşfu sudura kavmi mümeyn ve şifayun li ma fiş sudur ve hudden ve rahmeten lil muminiyen yahrucu min bütiniha şerbün amenü hüdden veş şifa”

İkinci dua

“Euzubillahi billahi ve kudretihi min şerri ma ecidu ve ehizuru.”

Bu dualar inşallah tedavinin daha süratli ve faideli olmasına vesile olacaktır. Bilinmelidir ki dert de şifa da Allah’tandır. Kul dua ile isteyecek, Rab dilerse dilekleri yerine getirecektir.

Bundan sonra Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde muradınıza kavuşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Siğil Duası Sayesinde Pek Çok Mümin Şifa Buluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön