Sevdiğini Geri Getirme Duası ile 3 Günde Onu Döndür

Sevdiğini Geri Getirme Duası ile Yeniden Mutluluğu Yakalamak Mümkün 

Aşk acısı insanı değişik hallere sokar ve hiç ummadığı yollara başvurmasına bile sebep olur. Ben de aşk acısı ile boğuştuğum ve cebelleştiğim dönemde acayip yollara başvurarak kendimi rahatlatmaya, sevdiğim insanı geri getirmeye, onun huzurunu yeniden elde etmeye çalışmıştım.

 • Ne var ki bu süreçte sevdiğini geri getirme duası dışında birçok yol ve yöntem deneyerek sevdiğim insanı bağlamaya çalışmıştım.

Halbuki sevdiğini geri getirme duası, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşabileceği en güçlü uygulama olduğu için başka herhangi bir uygulamaya gerek olmadığı gibi kişi, bu duanın müthiş tesiri ile zaten kısa sürede sevdiği insanı geri getirebilecek bir pozisyonda bulunacaktır.

Ben defalarca değişik medyumlara başvurup onlara itimat ederek sevdiğimi geri getirmek maksadıyla ilginç şekilde bir sürü emek harcadığım gibi, yine bir sürü para da harcamak durumunda kaldım.

 • Ama Allah’a şükürler olsun ki bu yaptığımın yanlış olduğunu anladıktan sonra sevdiğini geri getirme duası ile aşık olduğum kişinin bana delicesine bağlanıp daima beni arzulamasını ve daima benimle birlikte olmasını sağladım.

Şimdi sevdiğini geri getirme duasının nasıl yapılması gerektiğini sizinle de paylaşacağım ve sizin de aşk acısından kurtulmanız için bu uygulamanın gizli kalmış detaylarını açığa çıkarmaya çalışacağım.

Sevdiğini Geri Getirme Duası 3 Esma ile Yapılır

Sevdiğini geri getirme duası Ya Mukallibel Kulub, Ya Cemîl ve Ya Deyyan esmaları ile yapılır, bu esmaların derin anlamları düşünülerek uygulanır.

 • Ama birçok insanın duasının kabul edilmeme sebebi duayı yaparken bu esmaların derin anlamlarının düşünülmemesidir.

Bir konuda sizi kesinlikle temin edebilirim ki eğer sevdiğini geri getirme duasını yapıp sevdiğiniz insanın size tam mânâsıyla geri dönmesini istiyorsanız, bu uygulamayı harfiyen yerine getirip anlatacağım hususları da tam manası ile uygulamalı, bunun yanı sıra bu esmaların anlamlarını da iyice kavramalısınız.

Okumaya devam ettiğinizde ne yapacağınızı çok iyi anlayacaksınız zaten, şimdi yanınıza 1 adet siyah zeytin alarak sessiz bir yere geçin.

Burada zeytini önünüze koyarak üzerine 7 defa Ya Mukallibel Kulub esmasını okuyun, bunu yaparken esmanın anlamını iyice düşünün. Ya Mukallibel Kulub esmasının anlamı şöyledir:

 • Allah kişinin kalbini istediği şekilde evirip çevirebilir, onun kalbini herhangi bir kişinin kalbine bağlayarak bu iki insanın yürek ülkesinde muazzam değişimler ve dönüşümler yaratabilir. Allah’ın gücü, insanın kalbini istediği duygularla doldurmaya elbette ki yeterlidir.

7 defa bu anlamı düşünerek Ya Mukallibel Kulub esmasını okuduktan sonra, şimdi zeytinin üzerine yine 7 defa Ya Cemîl esmasını okuyun ve bu okuma sırasında da Allah’ın her şeyi güzellikle yarattığını, her kuluna ve her mahlukuna güzellik ve iyilik vermek istediğini, onun merhameti sayesinde yaşadığımızı ve hayatta kaldığımızı, onun ihsanları ve faziletleri ile hayatımızı idame ettirdiğimizi düşünmeye çalışın.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Duası

Sevdiğini Geri Getirme Duası ve Ya Deyyan Esması

Çünkü sevdiğini geri getirme duası bu esmaların bu anlamları ile amacına ulaşacaktır.

Bunun ardından şimdi de 7 defa yine zeytinin üzerine Ya Deyyan esmasını okuyun ve Cenâb-ı Hakk’ın Ya Deyyan ismi şerifinin şu anlamlara geldiğini tefekkür etmeye çalışın:

 • Allah adaleti emrederek bütün canlılar arasında adaletli bir şekilde hükmeder, onların varlığını en hayırlı şekilde yaratıp onların ihtiyaçları olan rızıkları ve nimetleri en kısa sürede tam vaktinde ve uygun bir zamanda onlara ihsan eder.

Bu anlamları düşünerek 7 defa Ya Mukallibel Kulub, 7 defa Ya Cemîl ve 7 defa Ya Deyyan ismi şerifini zeytinin üzerine okuduktan sonra, şimdi önünüzdeki siyah zeytini sağ avucunuza alıp üzerine sıcak nefesinizle 3 defa üfleyin ve bu 3 üfleme bittikten sonra zeytini afiyetle yiyin.

Ardından çekirdeğini çıkarıp yanınızda taşımaya başlayın ve her gün 1 defa bu zeytin çekirdeğini cebinizden ya da cüzdanınızdan çıkarıp üzerine her gün 1 defa Fatiha Suresini okuyup yeniden cebinize koyun.

 • Sevdiğini geri getirme duasının kabule karin olması için şu şartlara da riayet etmeye çalışın ve Allah’ın izniyle 7 gün gibi kısa süre içerisinde muradınıza kavuşun.

Bu uygulamayı gizli yapıp başka insanların bilgisi dahilinde olmadan gerçekleştirirseniz, sevdiğini geri getirme duasının enerjisi ile ödüllendirilip bu fazilete ulaşacaksınız.

 • Yine bu uygulama, abdest alıp iki rekat namaz kılarak tam bir teslimiyet ve samimiyet ile yapılmalı, ancak bu şekilde amaçlar hasıl olur ve dilekler gerçekleşir.

Ayrıca Cenabı Hakk’ın kendisine ısrarla dua edilmesini, kulunun kendisine sürekli müracaat etmesini, sevdiğini de bilerek şu tavsiyemize de kulak vermelisiniz:

Bundan sonra En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde aşkınıza ulaşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Sevdiğini Geri Getirme Duası ile 3 Günde Onu Döndür

Sevdiğini Geri Getirme Duası ile 3 Günde Onu Döndür” hakkında 24 yorum

 1. Ben bunu yaparken anlamını düşündüm ama birazda baktım acaba o sorun olur mu?
  Birde biz sevgili değiliz ama hala konuşuyoruz ve ayrılanda bendim acaba onda da olur mu

 2. 4 senelık bir ilişkim vardı bir sinirle başka bir kadınla evlendı bana düşman gibi oldu hakkımda ileri geri konuştu ben sürekli onu koruyordum kadınlardan o gitti başka birisine onunla evlendi sizden yardım istiyorum

 3. Merhaba bende kitabınızı satın aldım, ancak hangi duayı nasıl okuyacağımı bilmiyorum nişanlım bir anda ayrıldı benden bana yardımcı olurmusunuz?

  1. Eserde bu konu ile alakalı birkaç farklı dua var. Duaların okunma vakti ve sayısı farklıdır. Duaları inceleyerek hangisi size uygunsa onu okuyabilirsiniz. Ancak bu hususta Ya Vedud duası ile Çevirgel duasının tavsiye edildiğini de belirtmekte fayda vardır.

 4. merhaba ben sevgilimden ayrıldım ve nasıl geri getirebilirim bana dönsün istiyorum sizden rica ediyorum

 5. merhaba ben sevgilimden ayrıldım ve nasıl geri getirebilirim bana dönsün istiyorum sizden rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön