Rüyada İncir Yemek İyi mi Kötü mü Çıkar?

rüyada incir yemek

Rüyada Kuru İncir Yemek (Rüyada Kuru İncir Yediğini Görmek)

Kuru incir yemek, kişinin maddi imkânlarının zaman içinde tükeneceğine ve parasal anlamda darboğaza gireceğine delalet eder. Fakat bu durum, kalıcı olmadığı gibi rüya sahibinin gayretleri sayesinde tam tersine de dönebilir.

Bu rüyayı gören kişilere, Allah’a yönelip dürüst kazancın peşinden koşmaları tavsiyesinde bulunulur.

Yaş İncir Yemek Neyin Göstergesidir?

Rüyada görülen veya yenilen yaş incir, rüya sahibinin arkasından gıybet eden zararlı kişilerin getireceği kötü işlere delalet eder ve bu rüya, kişiyi şöylece ikaz eder:

“Arkandan atıp tutan kişilerin sana bir şekilde tuzak kurup seni itibarsızlaştırmaya çalışmalarına karşı önlemini almalısın. Onların bu tuzağına karşı Allah’a yönelip dua etmelisin ve bu sayede kendini güvence altına almalısın. Allah, her şerri hayra dönüştüren yüce kudrettir.”

Rüyada Yeşil İncir Görmek Nedir?

Rüyada yeşil incir görmenin birçok muhtelif tabiri yapılır, ancak bu rüyanın en çok öne çıkan tabiri, hastalıktan ve musibetten kurtulup rahata ermek olarak bilinir. Rüyanın mesajı şöyle aktarılır:

“Yaşadığın hastalık veya her türlü musibet seni terk edip gidecek, ne var ki bu hastalığın veya musibetin sana hangi ibret dersini vermek istediğini düşünüp kendine çeki düzen vermek zorundasın. Bilmelisin ki her şey bir sebep çerçevesinde gerçekleşir ve sana musallat olan musibet de Allah’ın bir hikmeti olarak geldi. Öyleyse Allah’a yönel ve huzur dol.”

Rüyada Siyah İncir Görmek Ne Demektir?

Rüyada siyah incir görmek, psikolojik bir problemin rüya sahibine veya aile fertlerinden birine musallat olacağına işaret eder. Yani siyah incir görmek veya yemek, psikolojik bir rahatsızlık ile tabir olunur.

Bu rüyanın, sadece psikolojik rahatsızlığa değil, aynı zamanda bolluk ve berekete işaret ettiği yorumunu yapan rüya tabircileri de vardır.

Rüyada Sarı İncir Görmek Neye Delalet Eder?

Rüyada görülen veya yenilen sarı incir, huzur ve mutluluğun daim olacağına ve aile içinde yaşanan sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyanın yeni tanışılacak kişilerle güzel ve kalıcı dostluklar kurulacağına delalet ettiği de belirtilir.

Bu rüya, bize şunları söyler:

“Huzurunun ve mutluluğunun daim olmasını arzu ediyorsan ve yeni ilişkilerinde keyifli bir ortam talep ediyorsan meşru dairede Allah’ın çizdiği sınırları aşmamaya çalışmalısın.”

Rüyada Birine İncir Vermek Neyin İşaretidir?

Rüyada bir kişiye incir vermek, hayırlı bir mevki ve güzel bir makam şeklinde tabir olunur ve rüya sahibinin yetkisine ve prestijne yorulur. Bu rüyayı gören kişilerin son derece mutlu olacağı ve istediği her şeye mazhar olacağı ifade edilir.

Rüyada Dalından İncir Yemek Neye Yorulur?

Rüyada dalından incir yemek rüyası, nimetlerin bir sel gibi akıp geleceğine ve güzel günlerin sizi mutlu kılacağına işaret eder. Bu rüya şu mesajı taşır içinde:

“Ey insan, Allah’a ve O’nun emirlerine karşı gelmezsen ciddi ve güzel bir makama kavuşacak ve hayırlı bir ömür yaşayacaksın. Bu sayede birçok kişiye ekmek kapısı sunacak ve mutlu olacaksın. Yeter ki doğruluktan ayrılma ve yeter ki kendini yanlış yollara kaptırma.”

rüyada incir yemek

Rüyada İncir Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda incir ağacı gördüyseniz eğer, sizi bekleyen kısmetin ve rızkın önü açılıyor demektir. Bu rüya, aynı zamanda dost bildiğiniz insanlardan birkaçının sizin arkanızdan olumsuz işler çevirdiğine de yorulur.

İncir Ağacına Çıkmak Ne Demektir?

Rüyada incir ağacına çıkmak, rüya sahibinin hem iş hayatında hem ev hayatında hem de sosyal hayatında daha itibarlı bir konuma geleceğine ve insanların gözünde değerinin artacağına işaret eder.

Rüyada İncir Ağacı ve Meyvesini Görmek Neyin Simgesi Sayılır?

Rüyada hem incir ağacı hem de incir görmek, rüya sahibinin kavuşacağı mutluluğun daim olacağı ve herhangi bir olumsuzluk olmaması halinde de sürekli yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Rüya şu mesaja sahiptir:

“Sakın Allah’a ve peygamberine muhalefet etme ve nefsini daima terbiye et. Ta ki feraha ve felaha ulaşıp mutlu olasın.”

 

Rüyada İncir Yemek İyi mi Kötü mü Çıkar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön