Kendisine Tuvalet Büyüsü Yapılanların Duyguları Tamamen Değişiyor

Tuvalet büyüsü insanların duygu ve düşüncelerini değiştiren bir uygulamadır 

En eski büyülerden biri olan tuvalet büyüsü eski kaynaklarda “necis büyü” ismi ile de anılır. Güçlü biçimde tesir gösterdiği için yaygın biçimde rağbet görmektedir.

İnsanların hem zihinlerine hem de kalplerine nüfuz ederek onları bambaşka bir insan haline getiren tuvalet büyüsü şu amaçları gerçekleştirmek için yapılmaktadır:

Büyünün en yaygın yapılma sebebi özel hayattaki isteklerin gerçekleşmesini sağlamaktır. Zira büyü daha çok aşık etme ve kendine bağlama uygulaması olarak yapılmaktadır.

Tuvalet büyüsü çift ağızlı büyülerden biridir. Yani birbirine tamamen zıt iki farklı isteğin gerçekleşmesi için yapılabilir. Bu bakımdan tuvalet büyüsünü ayırma ve soğutma büyüsü olarak uygulayan kişiler de vardır.

Özel hayatın dışında farklı alanlarda da tuvalet büyüsüne başvurulabilir. İnsanların duygu ve düşünceleri farklı tarafa yönlendirilmek istendiğinde tuvalet büyüsü üstatların en fazla müracaat ettiği uygulama olmuştur.

Ticarette insanları ikna ederek büyük kazançlar elde etmek, toplumda lider seviyesine yükselmek, hakkında oluşacak mahkeme kararlarını değiştirmek ve iş yaşamında istenilen başarıyı elde etmek gibi amaçlarla da tuvalet büyüsüne başvurulabilir. Ancak ifade etmek gerekir ki bu tesirli büyünün en yaygın uygulama alanı aşık etme ve kendine bağlama mevzuları ile alakalıdır.

Tuvalet büyüsünün ilk aşaması: idrarın mayalanması 

Tuvalet büyüsünün ilk aşamasında aşık ettirilecek kişinin hiçbir şekilde tanımadığı bir şahsın idrarı alınarak kapalı bir kutuda 1 gün bekletilmektedir. Bu aşamaya idrarın mayalanması adı verilmektedir.

  • Kendisinden idrar alınacak kişinin bazı özellikleri büyünün tutması açısından büyük önem taşımaktadır. Her şeyden önce idrarı alınan kişi kendisine büyü yapılan şahıs ile aynı cinsiyette olmalıdır. Yani erkekler için yabancı bir erkekten, kadınlar içinse yabancı bir kadından idrar alınmaktadır.
  • İdrarı alınan kişinin kendisine büyü yapılan şahıstan kesinlikle yaşça büyük olması gerekir.
  • Ayrıca idrarı alınan kişinin daha önce kendisiyle sohbet edilmemiş yabancı bir şahıs olması da büyünün tutması açısından büyük önem taşımaktadır. 

Tuvalet büyüsünde tılsımlı sözcüklerin okunması 

Yabancı bir adamdan alınan idrarın 1 günlük bekletilmesi sırasında çeşitli tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Ancak diğer kara büyülerde olduğu gibi bu tılsımlı sözcükler Arapça veya Süryanice değildir.

Alınan idrarın üzerine birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri belli sayılarda okunmaktadır. Aşık ettirilecek bekar erkeklerin isimleri 41 defa okunurken evli erkeklerin isimleri 164 defa okunmaktadır. 

Kadınlarda ise okunan sayılar biraz daha fazladır. Bekar bir kadının aşık ettirilmesi için 253 defa isim tekrar edilirken bu sayı evli bayanlar için 982 tekrara kadar çıkabilmektedir.

Tuvalet büyüsünde mayalanan idrarın tuvalete dökülmesi 

Tuvalet büyüsündeki en önemli aşamalardan birisi de mayalanmış olan idrarın evin tuvalet deliğine dökülmesidir.

Bunu yapmak için büyü yaptıran kişiler genellikle bir bahane ile büyülenecek kişinin evini ziyaret etmektedir. Bu ziyaret sırasında büyü yapan “üstat” lavaboyu kullanmak istediğini beyan eder ve tuvalete gider.

Tuvalette tılsımlı sözcükler eşliğinde mayalanmış idrarı döken üstat, normalden uzun süre lavaboda kalacaktır.

Eğer evinize tanıdıklarınızla birlikte bir yabancı gelir ve tuvaletinizde normalden uzun kalırsa tuvalet büyüsü yapılmış olabileceği ihtimali güçlüdür.

Ancak herkes için “üstat” nitelendirmesinin de yapılamayacağını bilmek gerekir. Zira büyü yapan kişiler tutum ve davranışları ile hemen kendilerini belli ederler. Üstatlar, en az 3-4 yabancı dil bilirler, genel kültürleri geniştir, düzgün konuşurlar ve normalden daha güzel giyinirler. Zaten üstatlarla ilk karşılaşıldığında “bir üniversite hocası” havası sezilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Tuvalet büyüsü ile kadınların adet dönemi arasındaki ilişki

Tuvalet büyüsü, mayalanmış idrar dökülen tuvaleti “adetli bir kadın” kullanmaya başladığı anda tutmaya başlar. Tuvaleti kullanan bu adetli kadının kimliği önemli değildir. 

Bilindiği gibi adet kanı tarihin ilk dönemlerinden beri “büyülü bir sıvı” olarak algılanmaktadır ve pek çok büyü için temel büyü malzemesi işlevi görmektedir.

Tuvalet büyüsü kişileri nasıl etkilemektedir?

Tuvalet büyüsü tesirini gösterdikten sonra yavaş yavaş dozunu arttıran bir büyüdür. Yani zaman geçtikçe büyüsü azalan aşk büyülerinin aksine zamanla daha da güçlü bağlara vesile olan bir uygulamadır.

Büyü en güçlü tesirini bir sonraki adet dönemi başladığında gösterir. Büyüye maruz kalan kişiler bütün benlikleri ile aşık ettirildikleri kişiye yönelirler. Aşık olunan kişi hiçbir koşul tanımaz. Ne karşıdaki kişinin uygun bir kişi olup olmaması ne de evli ya da bekar olması artık aşk önünde engel olarak görülmez.

Tuvalet büyüsünün bu kadar yoğun etki etmesi beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına da yol açmaktadır. Özellikle evli kişilere yönelik yapıldığı zaman ailelerin dağılmasına yol açmakta ve “yuva yıkan büyü” mahiyeti taşımaktadır. Böylesi durumlarda da büyünün nasıl bozdurulacağı hususu büyük önem arz etmektedir.

Tuvalet büyüsü nasıl bozulur?

Tuvalet büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır. Bunlardan birincisi büyüyü yine büyü ile bozma uygulamasıdır. Bu metotta büyüyü bozmak amacıyla yeni bir necis büyü yapılır ve büyünün tesirleri tersine çevrilir.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise Kuran’dan çeşitli sureler okumaktır. Tüm kara büyülerde olduğu gibi tuvalet büyüsünde de etkili olan sureler Felak ve Nas sureleridir.  Bu iki surenin okunması ile en tesirli büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Büyü yapmak yerine dua etmek ve En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Tuvalet büyüsü gibi aşık etme ve soğutma büyülerine başvurulmasının temel nedeni aşk konusundaki sorunlara çözüm bulma arayışıdır. Ancak bilinmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir. Hatta büyü yapmak “7 büyük günahtan biri” kabul edilmektedir.

Sevgili okurlarımıza büyü gibi şer bir uygulamaya bulaşmak yerine dua ederek sevdiklerine kavuşmalarını tavsiye ediyoruz. Bu hususta son zamanlarda çıkan “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” adlı kitap konuyla ilgilenen okurlar için başucu kaynağı olacak niteliktedir.

Bu kitapta şahmeran duası, surhubat duası, muhabbet duası ve çevirgel duası gibi onlarca etkili aşk duasını bir arada bulabilirsiniz.

Bundan sonra En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde aşkınıza ulaşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

 

Kendisine Tuvalet Büyüsü Yapılanların Duyguları Tamamen Değişiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön