Eski Sevgiliyi Unutamamak Konusunda 4 Harika Metot

Eski Sevgiliyi Unutamamak Üzerine Detaylı Bilgiler

Eski sevgiliyi unutamamak, gerçekten de insanın kalbine tarifi imkansız acılar düşüren ve şimdiye kadar hiç yaşamadığı ıstıraplarla haşır neşir olmasına sebebiyet veren bir durumdur.

  • Bu durumdan kurtulabilmek, köklü bir şekilde bu sorunun üstesinden gelebilmek ve kesin bir biçimde bu problemi ortadan kaldırmak, zor olmasına rağmen imkansız değildir.

Bu yazımızı eski sevgiliyi unutamamak konusunda sıkıntı yaşayan ve probleminin üstesinden gelemeyen insanlar için hazırladık ve onlara bir yol haritası sunmak maksadıyla kaleme aldık.

Eski sevgiliyi unutamamak konusunda ilişki danışmanlarından ve psikiyatristlerden aldığımız yönlendirmeler ve bilgilendirmeler doğrultusunda, size güzel bir yazı hazırlamaya çalıştık.

Eski Sevgiliyi Unutamamak, Dirayet ve Kararlılık…

İlk olarak şunu söylemeliyiz ki eski sevgiliyi unutamamak konusunda beyninize göndereceğiniz talimatlar ve direktifler, son derece etkili ve işlevsel olacaktır; çünkü beyninize düzgün bir şekilde direktif gönderip gerçekten de bu ilişkiyi tamamen bitirmek istediğinizi ve bu ıstıraptan kurtulmak istediğinizi bildirebilirseniz (yani beyninize bu talimatı düzgün bir şekilde verebilirseniz) beyniniz de sizin için bu direktifi ve yönlendirmeyi alıp uygun bir şekilde kullanacak ve sizi bu aşk açısının çetin ızdırabından kurtaracaktır.

Bu konuda ilişki uzmanları eski sevgiliyi unutamamak, aslında kişinin kararsız olması ve dirayetsiz davranmasından kaynaklanır sonucuna varırlar ve bize şunları söylerler:

  • “Eğer eski sevgilinizi unutmaya kesin bir şekilde karar verip bu kararı da dönüşü imkansız bir biçimde tatbik edebilirseniz (yani beyninize artık bu durumdan vazgeçmenin ve ilişkinin yeniden inşasının mümkün olmadığını anlatabilirseniz) beyniniz bu direktifi alarak sizi aşk acısının çetin ıstırabından bir an önce kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.”

Evet, karar hakikaten çok önemlidir ve bizim de yaşamış olduğumuz gözlemler ve tecrübeler kararın ne kadar önemli olduğunu ve kesin kararın belki de hayat kurtarıcı bir fonksiyonu olduğunu ortaya koymaktadır.

İlginizi Çekebilir: Sevdiğini Getirme Duası

Eski Sevgiliyi Unutamamak, İlgi ve Merak…

Eski sevgiliyi unutamamak hususunda yapılabilecek en güzel şeylerden ve atılabilecek en güzel adımlardan biri de şudur:

Zihninizi ve beyninizi artık eski sevgiliyle alakalı olan hususlardan çevirip yeni ve meraklı konulara kanalize etmeniz gerekir; çünkü beyniniz daima öğrenmek ve merak ettiği şeyleri bilmek hususunda çalışmaya gayret gösterir.

  • Bunu, ona verdiğinizde yani beyninizi meraklı olduğu konularda eğitmeye başladığınızda, bunun sonucu olarak eski sevgilinizi kısa süre içerisinde unutup size yeni alemlerin ve yeni dünyaların kapısını aralayacak ve sizi daha güzel bir atmosferde yaşamaya hazırlayacaktır.

Kısaca kendinize bir ya da birkaç hobi edinip o konularda bilgi sahibi olmaya başladığınızda ve o konularla hemhal olmaya karar verdiğinizde, artık beyniniz eski durumundan sıyrılıp yepyeni bir hale girecek ve sizi de bu yeni halin güzellikleriyle karşılamaya başlayacaktır.

Dolayısıyla herhangi bir insan eski sevgiliyi unutamamak konusunda sıkıntı yaşadığında, bu durumun aslında ilgilenebileceği ve ulaşabileceği yeni ilgi alanları olmadığına işaret ettiğini de hatırlamalıdır.

Eski Sevgiliyi Unutamamak, Dönen Kurgu ve Burgu…

Konu eski sevgiliyi unutmak olunca şu hususa da kesinlikle dikkat edilmelidir ki hüzünlü şarkılar ve hatırlatıcı nesneler, aşk acısının bitmemesine ve yakanızı bırakmamasına sebebiyet verebilir.

  • Bu anlamda eğer size eski sevgilinizi hatırlatan ve anımsatan herhangi bir nesne ile sürekli karşılaşıyorsanız ya da hüzünlü şarkılar vesilesiyle onu daima hatırlıyorsanız, bu iki durum da size sıkıntılı bir süreç yaşatmaya devam edecek ve belki de hayatınız boyunca bu kısır döngü içerisinde debelenip durmanıza sebebiyet verecektir. Haliyle bu durum da eski sevgiliyi unutamamak şeklinde karşımıza çıkıp dikilecektir.

Bu anlamda eğer onu tamamen unutmak ve geride bırakmak arzusunda iseniz, hüzünlü şarkıları kendinize yasaklamalı ve aynı zamanda eski sevgilinizi hatırlatan objeleri ve nesneleri tamamen devre dışı bırakıp gözlerinizin önünden kaldırmalı ve onu hatırlatan herhangi bir eylem ve söylem ile karşılaşmamaya gayret göstermelisiniz.

Bundan sonra Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı'nın müthiş yöntemleri ile eski sevgilinizi elde edebileceksiniz. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Eski Sevgiliyi Unutamamak Konusunda 4 Harika Metot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön