Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yollarını Öğrenmek İstemez misiniz?

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin En Etkili Yolları, En Pratik Çözüm Önerileri ile Sevgilini Yeniden Kazanabilirsin

Bağırmak.. Avazın çıktığı kadar gücünün yettiği kadar durmadan bağırmak.. Aşkın özü değil midir sessizce haykırmak?

Değerli arkadaşım, eski sevgiliyi geri getirmenin en etkili yolları adlı bu yazımda sana yardımcı olmaya çalışacak ve eski sevgilini geri getirmek için yapılması ve bu hususta kaçınılması gereken en etkili yolları kaleme alacağım.

Eski Sevgili ve Aşka Dair…

Dostum, herkes gerçek aşkı arar durur. Hayatını adayacağı; mutluluğunu, sevinçlerini, hüzünlerini ve huzuru yaşayacağı bir sevgiliyi… Fakat birçoğumuz bulamayız nedense onu. Neden biliyor musun? Çünkü gerçek aşk:

  • İçtikçe susadığın, susadıkça içtiğin deniz suyu gibidir. İçtikçe için yanar susarsın, susadıkça da için yanar içmek istersin. Bu yüzden kolay olmamıştır gerçek aşkı tatmak. Çünkü aşk; düşüncelerini sevgilinde yaşamaktır.

Acaba, duygularımızı ve düşüncelerimizi sevdiğimizde yaşayamadığımız için mi gerçek aşkı bulamıyoruz?

Ne de güzeldi değil mi dostum sevgilini gördüğünde onunla neşelenip mutlu olman? Onunla yeniden canlandığını ve nefes aldığını hissederdin değil mi?

Eski Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Öneriler…

Zaten bu sebepten ötürü burada değil misin? Onda bulduğun rengarenk hayatı ve onunla tattığın o güzel mutluluğu yeniden elde edebilmek değil mi amacın?

  • Evet dostum, kimi zaman yanlışlar yaparız ayrılığa sebep olan. Kimi zaman anlaşamadığımızı veya anlaşılmadığımızı düşünür ve kendimizi savunuruz. Bir anda parlar ve yapayalnız buluruz kendimizi hayatta. O çok sevdiğimizi yalnız bırakır ve ona özlem duyarak yalnız kalırız.

Değerli arkadaşım, seni ve hissettiklerini anlıyorum. Yalnız kalmanın ve sevdiğinden ayrı durmanın çok zor olduğunu da biliyorum. Bu sürecin elbette ki kolay atlatılmadığı aşikar.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yolları 1: Sabır, Sükunet ve Derin Düşünme

  • 1. Ama eski sevgilini yeniden kazanmak ve eski sevgilini kendine geri getirmek istiyorsan öncelikle sabırlı olmalısın.

Daha sonra pişman olacağın adımlar atmamak için durmalı ve araya kısa da olsa zamanın girmesine müsaade etmelisin.

Ayrılma sebeplerinizi objektif olarak masaya yatırmalı ve eğer eski sevgilini geri getirmek istiyorsan durumu tarafsız olarak değerlendirmelisin. Bu sana daha doğru adımlar atman için öncü olacaktır.

  • Dostum, eski sevgiline karşı saatlerce konuşmak istediğin zamanlarda dahi ağzından tek kelime çıkmadığı anları hatırlarsın değil mi?

İşte bu kez bunu yapmamalı ve aksine bütün satırları birleştirmelisin. Eski sevgiline gizemli kelimelerden rengarenk bir dünya sunmalısın. Öyle ki ona karşı bütün hissettiklerini ve ona beslediğin tutku dolu sevgiyi anlatabilmeli eşsiz cümlelerin.

Atacağın her adımın öncesinde ve sonrasında kendine güvenmeli ve kendinden emin olmalısın. Böylece kararlı olduğunu başta kendine olmak üzere eski sevgiline gösterebilecek ve sağlam yollar çizmeye başlayacaksın dostum.

Eski sevgilini geri getirmek için geçmen gereken yolları ellerinle aşındırmalı ve engelleri emeklerinle ve sevginle aşmalısın. Tabii bunun yanı sıra yapmaman gerektiğini düşündüğüm başka bir husus var:

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yolları 2: Büyü, Tılsım ve Vefk Yolu

  • 2. Eski sevgilini geri getirmek için birden çok çözüm yolu varken ve bu yolların birçoğu sonuca ulaşmak için yeterli detaya ve bilgiye sahipken birçok yaralı ve çaresiz aşığın başvurduğu “büyülere” başvurma.

Çünkü bu yol, sana eski sevgilini geri kazandırmayacak, bilakis onu sonsuza kadar kaybetmene yol açacak, nitekim birçok büyü ve tılsıma başvuran okurumuzun bize yazdıkları hep bu yönde. Bakın bu konuda bir okurumuz şunları kaydediyor:

  • “Eski sevgilime büyü yaptırdım, sonra da bir ay bekledim ve sonunda eski sevgilimden şu mesajı aldım: “Bundan bir ay öncesine kadar sana karşı içimde hala sevgi vardı ve sana dönmeyi düşünüyordum; ama açıkçası son bir aydır senden gerçek anlamda nefret ediyorum ve sen aklıma her geldiğinde iğreniyorum, midem bulanıyor. Bunun sebebini bilmiyorum, ama bir daha benimle birlikte olamayacağını bilmelisin.”

Emin olun, bu mesaja benzer onlarca mesaj aldık biz de ve büyü yolunun (özellikle de sevdiğini geri getirme büyüsü gibi büyülerin) etkisiz ve faydasız olduğunu gördük. Bununla birlikte büyü yolunun sadece “etkisiz ve faydasız” olmadığını, aynı zamanda “zararlı ve ethlikeli” olduğunu da defalarca gözlemledik.

Bu durumda çaresiz ve zorda kalanları da anlıyorum. Ama onlar haramdan ve hurafelerden ibaret olan büyülere başvurmakla yanlış yaptıklarını biliyorlar.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yolları 3: Özgüven Yolu

  • 3. İçinde saklı olan özgüvenini keşfet ve onu dışa vur.

Özgüven yolunun ne kadar etkili olduğuna dair birço yaşanmış somut olay aktarmak mümkündür; hatta sadece bu güzel yolu güzel bir şekilde kullanarak eski sevgilisini geri kazanan bir sürü mutlu insan olduğunu da biliyoruz. Peki, nedir bu kadar etkili olan özgüven yolu? Şöyle ki:

  • Kendini toparlamalı, içindeki muazzam gücün farkına varmalı ve özsaygını ve özgüvenini yeniden kazanmaya çalışmalısın. Unutmamalısınız ki her insan, kendi içinde harika bir potansiyel ve göz kamaştırıcı bir cevher barındırır; nitekim sende de aynı cevherin olduğu bir gerçektir.

İşte sana düşen, bu cevheri keşfetmek ve kendini gerçek anlamda gerçkleştirmek olmalıdır, bunu başarıp kendine olan derin güvenini kazanman halinde sadece eski sevgilini değil, aynı zamanda birçok kaybını da telafi etmiş olacaksınz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yolları 4: Ara Verme veya Time Out Yöntemi

  • 4. Time out denilen yöntemin ne kadar etkili ve işlevsel olduğunun farkına varmalısın.

Birçok ilişki uzmanı, ilişkilerin çıkmaza girdiği ve teneffüse muhtaç olduğunu fark ettiğinde taraflara “ara verme” yöntemini tavsiye eder. Çünkü bu sayede iki taraf da ilişkiyi daha derinden ve daha objektif düşünmeye ve doğru adımlar atmaya başlar. Öyleyse sen de biraz ara ver ve eski sevgilinin de molaya ihtiyacı olduğunu unutma; bırak seni ve ilişkisini derinden derine düşünsün ve aslında seni gerçekten sevdiğini ve sana hakikaten değer verdiğini anlasın.

Bu yöntemi öğrenmenin sana bu ve bundan sonraki ilişkilerinde çok katkı sunacağını bilmelisin ve bu konuda okuyarak kendini geliştirmelisin.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yolları 5: Okuma ve Kendini Geliştirme Yolu

  • 5. Bu yüzden sen, eski sevgilini geri kazanmak için daha fazla okumalı ve adımlarını öz güvenle sağlamlaştırmalısın.

Yukarıda anlattığım yol ve yöntemlerin faydasını göreceğinden emin olabilirsin. Bunlara ek olarak daha önce de belirttiğim gibi daha çok okumalı ve kendini, eski sevgilini geri getirmeye zihinsel olarak hazırlamalısın.

Bundan sonra Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde muradınıza kavuşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yollarını Öğrenmek İstemez misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön