Erkeklerin Beden Dili Sırları Çözüldü

erkeklerin beden dili

Erkeklerin beden dili ve bakışların süresi

Bir erkeğin size karşı neler hissettiğini anlamak istiyorsanız her şeyden önce bakışlarına dikkat etmelisiniz.

Seven erkeklerin bakışları günlük hayattaki iki normal arkadaşın bakışmasından daha uzun sürer. Çünkü erkek hissettiği arzuların etkisiyle bakışma suresini ayarlayamaz. Uzmanlara göre normal insanlar arasındaki bakışma süresi 2-3 saniye iken aşık erkeğin bakışı 4-5 saniye sürmektedir.

Hoşlanan erkekler bakışma sırasında her ne kadar göze odaklansalar da bakışları sık sık kadının dudaklarına kayar. Bu tavırları ile kadına duydukları arzuyu yansıtırlar.

Ayrıca bir erkek âşık olduğu kadını devamlı göz hapsinde tutar. Özellikle kalabalık ortamlarda bir erkekle sık sık göz göze geliyorsanız bu durumu size karşı beslediği duyguların belirtisi sayabilirsiniz.

Öne eğilerek konuşması hissettiği yoğun duygularına işarettir!

Erkekler herhangi bir varlığın güzelliğinden etkilendiklerinde onu hafif öne eğerek incelerler. Beğendikleri bir araba modeli, merak ettikleri bir eser veya ilgi duydukları bir eşya söz konusu ise hafifçe öne eğilerek pürdikkat kesilirler. Aynı hareket bir erkeğin hoşlandığı kadınla konuşması sırasında da ortaya çıkar.

Erkeğin hafif kamburunu çıkarmış şekilde sizinle sohbet etmesi sizin güzelliğinizden ve zekanızdan etkilendiğinin en önemli belirtilerinden biridir.

Erkeklerin beden dili

Çenesine dokunan erkek güvenilmezdir

Bir erkekle karşılıklı sohbet ettiğinizde veya bakıştığınızda eliyle çenesine sık sık dokunuyorsa kesinlikle dikkatli ve tedbirli olmanızda fayda vardır.

Erkeğin çenesi ile oynaması veya sakallarını sıvazlaması zihninde değişik planlar yaptığını ifade eder. Bu planlar size güzel bir hediye almak veya sizi ilginç bir sürprizle şaşırtmak için kurulmamaktadır. Zihinde kurulan planlar “sadece hedefine yönelmiş ve sizi yok sayan” bir anlayışın ürünü olabilir. Bu yüzden karşınızda çenesi ile oynayan bir erkek varsa bir kez daha “Aman dikkat!” diyoruz.

Erkeklerin beden dili işaretlerinden biri de bacaklardır

Bacaklar düz sinir kaslarının en uzun olduğu organlardır. Bu nedenle kişinin psikolojisini doğrudan doğruya yansıtır.

Erkekler şiddetle arzuladıkları kadınlarla karşılaştıklarında farkında olmadan bacaklarını hafifçe aralarlar. Bu hareketleri cinselliğe hazır ve istekli olduklarını gösterir.

Eğer erkek bacaklarını öne doğru uzatıp ayak bileklerini birbirine kenetlerse bu durum içinde bulunduğu ortamdan memnun olmadığını ve sıkıldığını ifade etmektedir. Karşınızdaki erkek bacaklarını birbirine sıkı biçimde dolamışsa onu rahatlatmak için harekete geçmeniz gerektiğini unutmayın.

Sahte gülücüklerle sizi kandırıyor mu?

Bir erkek size gülümsüyorsa onun içten duygularla mı gülümsediğini yoksa sahte bir gülücükle sizi aldatılmaya mı çalıştığını kolayca fark etmeniz mümkündür.

Bir erkeğin samimi şekilde güldüğünü anlamanın en iyi yolu gülme sırasında göz çevresini gözlemlemektir.

Samimi ve içten bir şekilde gülen erkeğin göz çevresinde kırışıklıklar görülür ve bu bölgedeki kaslar büzülür. Eğer erkek sahte bir gülücükle gülüyorsa sadece ağız çevresinde kasılmalar görülür ve göz çeperi donuk kalır.

Erkeklerin beden dili

Avuç içini saklayan erkek…

Bir erkek avuç içlerini sizden saklıyorsa aslında kişiliğini sizden gizlemeye çalışmaktadır. Yani erkek kendi doğal haliyle size yaklaşmamakta ve size hoş görünmek için başka bir kimliğe bürünmektedir.

Ritmik hareketler neyin habercisi?

Erkekler bazen bacaklarından birisini ritmik olarak dakikalarca sallayabilirler. Bazı durumlarda ise bir el hareketini uzun süre tekrarlayabilirler.

Erkeklerin bu şekilde ritmik hareketler yapmalarının altında yatan asıl sebep içinde bulundukları zor durumdur. Erkekler günlük hayatta çaresiz kaldıklarında ya da söylemeleri gereken bir şeyi söylemeye cesaret edemediklerinde bu tarz ritmik hareketlere başvurular. Çünkü bu ritmik hareketlerle duydukları psikolojik gerilimi hafifletmeye çalışırlar.

Kolları kavuşturmak erkeklerin beden dili açısından ne anlama geliyor?

Genellikle kadınlara özgü olan kolları göğüs üzerinde kavuşturma hareketini bazen erkekler de yapar.

Kadınlar için kolları göğüs üzerinde kavuşturmak hafif can sıkıntısı demektir. Erkeklerin bu hareketi yapmaları ise çok daha ciddi sorunlara işaret eder.

Bir erkeğin kollarını göğüs üzerinde kavuşturması özgüven kayıpları yaşandığını ve kişinin ciddi moral çöküntüleri hissettiğini ifade etmektedir.

Kemeri veya gömlek yakası ile oynayan erkek size ne anlatmak istiyor?

Bir erkeğin kadının karşısındayken sık sık kemerini veya yakasını düzeltmesi “cinselliğe davet” anlamına gelir. Erkeğin tutkulu bir şekilde karşısındaki kadını arzuladığını ifade eder.

Ancak kemerini ve yakasını düzelten erkeklerin çok büyük bir kısmını bu hareketlerin anlamını bilmez. Bilinçaltının etkili katmanları erkeğe bu hareketleri irade-dışı yaptırır.

Size ve eşyalarınıza dokunuyor mu?

Erkekler hoşlandıkları kadının bedenine veya eşyalarına dokunmak için içlerinde müthiş bir arzu duyarlar.

Kadının sırtına, koluna veya saçlarına dokunan erkek hoşlandığı kadınla yakınlık kurmak istemektedir. Aynı şekilde kadının eşyalarına dokunma eğilimi de birlikte olma isteğinin yansımasıdır.

Siz de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti ile arzu ettiğiniz erkeği cazibenizle daima etkileyebileceksiniz.

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Erkeklerin Beden Dili Sırları Çözüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön