Erkekler Nasıl Tavlanır Diyen Kadınlara Özel İlginç Tüyolar

Erkekleri Tavlama Taktiklerine Dair Pratik Tavsiyeler

Erkekler nasıl tavlanır ve erkekler nasıl elde edilir gibi birçok soruya detaylı cevaplar bulabileceğin bu yazıyı sonuna kadar okumalısın.

  • Erkekler nasıl tavlanır ve erkekler nasıl elde edilir, sorusu, her kadın tarafından, hayatı boyunca en az bir kez sorulmuş ve cevabı merak edilmiş sorulardan biridir.

Erkeklerin kadınlar için kullandığı bir tabir var: “Sır yumağı.” Bu ifade, sadece kadınları kapsayan bir ifade değil. Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar “esrarlı” ve bir o kadar “sır küpü”dür.

  • Eğer öyle olmasaydı hangi kadın, erkekler nasıl tavlanır, şeklinde bir soru sorardı ki? Yani erkekler çözülmesi zor olan bir muamma olmasaydı kadınlar da erkekler nasıl tavlanır, diye bir soru sormaz, direkt olarak karşılarına ilk çıkan erkeği “tava getirir”lerdi.

Bu gerçeği dile getirdikten sonra şimdi erkekler nasıl tavlanır, sorusuna maddeler halinde bazı yanıtlar arayalım. Fakat yazının tam da burasında belirtmem gerekiyor ki erkeklerin nasıl tavlanacağına dair bazı önemli ve hayati maddeler saydıktan / sıraladıktan sonra çok önemli bir tavsiyede daha bulunacağım. Bu öneriyi kaçırmamak için yazıyı dikkatle okuman gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Duası ile 7 Günde Büyük Değişimlere Şahit Olacaksınız

Kültür ve Birikim Hakikaten Gerekli mi?

Evet, bu madde, erkekler nasıl tavlanır sorusunu soran her kadında mutlaka olması gereken yaşamsal bir öneme sahiptir.

  • Bir erkeğin yanında ne konuşacağını bilmeyen; üstelik iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir kadın, moda tabirle, maça 1-0 yenik başlamıştır.

Bir erkek, kendisiyle sohbet ederken bir şeyler öğrenip eğleneceği bir kadın varken, neden kendisine bilgi anlamında bir katkısı olmayan “boş” biriyle sohbet etsin ki? Donanımlı bir kadın her daim erkeklerin ilgisini çekerek erkekleri tavlama konusunda diğer kadınlara oranla daha başarılı olmuştur ve olacaktır.

Bu anlamda, sana kişisel gelişim kitapları okuyarak kendini donatmanı ve geliştirmeni salık veririm. Kitaplarla kendini geliştirmeye başladığında, zamanla, erkeklerin yanında nasıl da “bülbül kesileceğini” ve konuştuğun erkeğin, nasıl da “ağzının içine baktığını” görüp şaşıracaksın.

Bence erkekler nasıl tavlanır, sorusunun bütün cevapları bu maddenin içindedir. Çünkü okuyup kendini geliştiren bir kadın, zaten erkeklerin nasıl elde edileceğini de nasıl tavlanacağını da çok iyi öğrenecektir. Bu maddedeki niteliği en kısa zamanda tüm ayrıntılarıyla kazanmanı sağlayacak kitapları okumanı kesinlikle önerim.

Hayata Olumlu Bakmak Neden Önemli Olsun ki?

Bu madde o kadar önemlidir ki birçok kadın, sadece bu özellik sayesinde erkeklerini ömür boyu kendilerine bağlamanın sırrını keşfetmişlerdir.

  • Sadece bu niteliğin gereklerini yerine getirerek erkekleri çevresinde “fır döndüren” kadınlar tanıyorum. Hayata olumlu (pozitif) bakan bir kadın, erkeklerin başını döndürerek onları avutmanın gizemini keşfettikleri için, hayatın tüm safhalarında başarıya kavuşmuşlardır. Bunu sen kendi tecrübelerinle de fark edebilirsin.

Sen bir kadın olarak, sürekli of pof edip hayattan şikâyet eden ve her gördüğünü eleştiren bir erkeği mi tercih edersin; yoksa çözüm üretmeye çalışan ve hayatın zorluklarına karşı yılmadan umut üreten bir erkeği mi? Çözümün parçası olmak yerine problemin parçası olan insanlar sevilmez.

  • Bu tip insanlar negatif ve itici güçleriyle insanları kendilerinden kaçırma potansiyeli sergilerler. Bu tipler, bir yol bulmak, bir yol açmak veya yoldan çekilmek yerine yola engel döşeyen “Deli Dumrul”lardır ve hiç sevilmezler.

Hâlbuki Konfüçyüs’ün dediği gibi “karanlığa küfretmek yerine kalkıp bir mum yakmak”, daha sağlıklı olacağı gibi daha alımlı olmamızı da sağlayacaktır.

Bu özellik, biraz kişinin kendisinde yani doğasında olmalı. Ama eğitimle de kazanılabilecek bir özelliktir.

  • Erkekler nasıl tavlanır, adlı bu yazıya başladığımda birçok maddeden bahsetmeyi tasarlamıştım (en az 10 madde); ama en önemli gördüğüm 2 maddeyi uzun yazarak yazıyı biraz uzattığım için, seni çok sıkmamak adına diğer maddeleri başka yazılarımda aktarma sözü vererek birlikteliğimizi noktalamak zorundayım.

Fakat şunu da eklemeden geçemeyeceğim: Erkekler nasıl tavlanır, şeklinde bir soru soran ve bu soruya makul ve etkili bir yanıt arayan bir kadının mutlaka ama mutlaka okuması gereken bir kitap var.

Bu kitap, erkekler nasıl tavlanır, sorusuna çok zekice cevaplar vererek kadınları, “erkek tavlama” konusunda tam anlamıyla donanımlı hale getiriyor. Bu kitabı okumadan “erkek tavlama” yolculuğuna çıkman, senin için büyük kayıplara yol açabilir, benden söylemesi. Bu değerli kitaba aşağıdan ulaşabilirsin.

Siz de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti ile arzu ettiğiniz erkeği cazibenizle daima etkileyebileceksiniz.

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Erkekler Nasıl Tavlanır Diyen Kadınlara Özel İlginç Tüyolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön