Erkeği Mutlu Etmenin Yolları 12 Farklı Kadın Görüşü

Erkeği mutlu etmek aslında hiç de zor değil!

Erkekler mutlu olduklarında hayata pozitif bakarlar ve birlikte oldukları kişiye en güzel yüzlerini gösterirler. Ancak bir erkek mutsuzsa çevresindeki bütün insanları da mutsuz etmeye gayret eder. Çünkü erkeğin mutluluğu da mutsuzluğu da bireysel değildir. Erkekler duygularını genelleştirir ve hissettikleri her şeyi çevresindeki insanların da yaşamasını ister.

O halde erkekle mutlu bir birliktelik sürdürmek isteyen bir kadının her şeyden önce erkeği mutlu etmenin yolları” hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Biz de bu yazımızda erkekleri mutlu etmek için nelerin yapılması gerektiğine dair bir araştırma yaptık ve okurlarımızı aydınlatmaya çalıştık. Bu konuda 12 farklı kadın görüşüne yer vererek farklı bakış açılarını bir araya getirdik. Umarız aktaracağımız bilgiler güzel birliktelikler yaşamanıza yardımcı olur.

İşte erkeği mutlu etmenin en pratik ve en etkili yolları

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 1

Korkma, özgürlüğünü elinden alacak değilim!

Erkeğe onu teslim almayacağınızı yani daima özgür bırakacağınızı gösterin. Bir ilişkide erkeği en çok korkutan şeyin “özgürlüğünü kaybetme endişesi” olduğunu unutmayın. Erkek ne kadar rahat bir ilişki sürdürürse o kadar mutlu olur. Denetlemeyin, sorgulamayın, hesap sormayın. Sadece sevin. Sevginiz her şeyin üstüne çıkacak ve erkeğin bütün kalbiyle size bağlanmasını sağlayacaktır.

Ayrıca kıskançlığı da hayatınızdan çıkarın. Erkekler kıskanç bir kadının varlığından rahatsız olur. Tabi insanın aşık olduğu kişiyi kıskanmaması mümkün değildir. Size tavsiyemiz bu kıskançlığı mümkün olduğu kadar erkeğe yansıtmamanızdır.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 2

Harika görünüyorum, değil mi?

Erkekler bakımlı ve şık kadınlarla birlikte olmaktan büyük haz alır. Güzel kadınların erkeklerde uyandırdığı estetik zevk bir yana erkekler bakımlı kadınlarla birlikte görülmeyi “sosyal statü belirtisi” olarak da algılamaktadır. Güzel bir kadınla birlikte görülen erkek bu durumdan kendi payına olumlu şeyler çıkarır. Yaptığı seçimin ne kadar isabetli olduğunun görülmesini ister. Ayrıca “güzel bir kadının aşkını hak edecek kadar üstün bir erkek” olduğunun herkes tarafından görülmesinden mutlu olur.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 3

Yardımına ihtiyacım var, ama her konuda değil

Bazen erkekten belli konularla ilgili yardım isteyin. Size yardımı dokunan erkek bundan büyük bir sevinç duyacaktır. Çünkü erkeğin herhangi bir konuda kadının sorunlarını çözmesi özgüven tazelemesine yardımcı olacaktır. Ancak her konuda yardım isteyen bir kadın gibi görünmekten de uzak durmalısınız. Eğer sürekli erkekten yardım talebinde bulunursanız bir süre sonra pasif karakterli bir kişi gibi görünürsünüz. Bu nedenle özgüven sahibi olduğunuzu gösterin ve birçok işinizi erkeğin yardımı olmadan halledebileceğinizi de kanıtlayın.

İlginizi Çekebilir: Seven Erkek Nasıl Davranır?

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 4

Seni bıkmadan sabırla dinlemeye hazırım

Erkeklerin kendilerini ifade etmeye ve başkası tarafından dinlenilme ihtiyacı vardır. Erkekler yalnızlıklarını paylaşacak kadınlarla birlikte olmak isterler. Eğer bir kadın kendisini samimi biçimde dinlerse erkek güvenilir bir dost bulduğuna inanır. Erkeğin içini dökebildiği sabırlı bir dinleyici olursanız onun gözünde “en değerli dostlarından biri” haline gelirsiniz.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 5

Sana güveniyorum

Bir erkeğin kendisine güvenildiğini görmesi gururunu okşar. Çünkü birisine güvenmek demek onu yüceltmek anlamına gelir. Erkeğe güvendiğinizi ifade ederseniz kendisini çok iyi hissedecek ve pozitif tavırlarıyla sizin de mutlu olmanıza gayret edecektir.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 6

Senin için ailenle ve dostlarınla da iyi anlaşmaya çalışacağım

Erkekler birlikte oldukları kadının ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan ilişkilerini bozacağından korkar. Bu nedenle çoğu zaman aşık oldukları kadını kendi ailelerinden ve arkadaş çevrelerinden uzak tutarlar. Onun bu endişesinin yersiz olduğunu gösterin. Ailesi ve dostları ile iyi anlaşarak ne kadar uygun bir sevgili olduğunuzu kanıtlayın.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 7

Hayallerini gerçekleştirmen için elimden geleni desteği vereceğim

Erkekler hayal kurma konusunda kadınlardan çok farklı fikirlere sahiptir. Kadınların hayal dünyaları çok daha geniş olmasına rağmen kadınlar genellikle “gerçekleşebilir hayaller” kurmaktan yanadır. Erkekler ise ilk ifade edildiğinde karşıdaki kişiye gülünç gelebilecek garip hayallere sahiptir. Erkekler bu anormal hayallerini gerçekleştirmek için çabalamaktan da geri durmazlar.

Erkek, sizinle hayallerini paylaştığı zaman bu hayallerin imkansız ya da saçma olduğunu asla ifade etmeyin. Erkeğin bu hayallerini gerçekleştirmek için çabalaması esnasında ona yardımcı olun. Eğer erkek hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olan bir kadınla karşılaşırsa onu da kısa sürede “hayallerinin kadını” olarak benimsemeye başlayacaktır.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 8

Seni güldürmek hoşuma gidiyor

Erkekler kendileriyle birlikte gülebildikleri kadınlardan hoşlanırlar. Espri yeteneği olan ve neşeli bir yaşam sürdürme anlayışına sahip kadınlar erkekleri daha çok mutlu eder. Erkeklerin dünyasında mizah çok önemli bir yer tutar. En kötü şartlarda bile erkekler gülme ihtiyacı hisseder. Hatta bazen ortada komik bir durum yokken dahi kendi hallerine gülebilirler. Erkeklerin gülme ile ilgili bu özelliğini iyi bilen kadınlar her zaman daha güzel birliktelikler yaşama fırsatı bulurlar.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 9

İkimiz farklı insanlarız, birbirimize saygı duymalıyız

Erkeğin kadından farklı bir kişilik yapısına sahip olduğunu kabul edin. Ona şekil vermeye çalışmayın. Onu farklılıkları ile benimsemeye çalışın. Mutfak kültüründen tutun da ev dekorasyonuna kadar her konuda farklı düşünebilirsiniz. Zaten normal olan da iki farklı cinsiyet olan kadın ile erkeğin farklı düşüncelere sahip olmasıdır. Bu farklılıklar içinde birbirinize saygı duymayı öğrenirseniz hem erkeği mutlu edersiniz hem de siz daha rahat bir yaşam sürdürürsünüz.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 10

Ben lafı dolandırmadan konuşmayı seven bir kadınım!

Kadınların büyük bir kısmı bir şey söyleyecekleri zaman lafı dolandırarak söyler. Bazen dolambaçlı yollar kullanarak dakikalarca erkeği oyalayan kadın baklayı ağzından çıkardığında erkek deyim yerindeyse perişan bir hale gelir. Erkeği yıpratan şey ise duydukları değil kadının sözü uzatarak meseleyi işkenceye çevirmiş olmasıdır.

Erkeği mutlu etmek istiyorsanız söyleyeceğiniz şey her neyse lafı dolandırmadan söylemelisiniz. Bu durumda erkeğin karşılaşacağı sorunla daha rahat baş edebileceğini hesaba katmalısınız. Aksi takdirde yani lafı dolandırarak konuşmanız halinde erkek bütün enerjisini gerçekleri öğrenmek için harcayacağından büyük sıkıntı yaşayacaktır.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 11

Her zaman sen iltifat edecek değilsin ya?

Erkeklerin de en az kadınlar kadar güzel sözler işitmeye ihtiyaçları vardır. Bu nedenle bir erkeği mutlu etmek istiyorsanız onu övmeyi ihmal etmemelisiniz.

Ancak erkekleri överken uzun ve süslü cümleler kullanmamalısınız. Erkeklere yapılacak iltifatlar birkaç kelimeyi geçmemeli ve erkeğin kişiliğinden ziyade yaptıkları işlere yönelik olmalıdır. Yani bizzat erkeğin kendisini değil yaptığı işleri övün ve örgülerinizi mümkün olduğu kadar kısa tutun.

Erkeği mutlu etmenin yolları, kadın görüşü 12

Rol yapmama ne gerek var? Sen beni doğal halimle de seversin!

Erkeğin ileride büyük hayal kırıklıkları yaşamasını istemiyorsanız kesinlikle ona karşı rol yapmamalısınız. Doğal haliniz neyse erkeğin karşısına öyle çıkın. Sizi beğenip beğenmeme ihtimalini bir tarafa bırakın ve her zaman kendi kimliğinizi yansıtın.

Doğal davranışlarla kendinizi ifade ettiğinizde belki kabul görmeniz biraz uzun sürebilir ancak ilişkiniz kalıcı olacaktır. Eğer rol yaparak erkeğe farklı bir portre çizersiniz onu kısa sürede etkileyebilirsiniz ancak aranızdaki ilişki bir süre sonra bitmeye mahkûm olacaktır. Çünkü insanlar hiçbir zaman rol yaparak uzun süre yaşamlarına devam edemezler. Bunun sebebi ise gerçek kimliklerimizin öyle ya da böyle kısa sürede kendisini dışa vurmasıdır.

Siz de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti ile arzu ettiğiniz erkeği cazibenizle daima etkileyebileceksiniz.

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Erkeği Mutlu Etmenin Yolları 12 Farklı Kadın Görüşü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön