Erkeği Baştan Çıkarmak İçin Harika Tüyolar

erkeği baştan çıkarmak

Erkekler fırtınalı aşklar yaşama konusunda çok cesur davranmazlar. Onları güzel aşklar yaşama konusunda cesaretlendirmek daha doğrusu motive etmek zorunludur. Yani onu kısıtlayan her türlü bağı ortadan kaldırarak erkeği baştan çıkarmak gerekir.

Peki erkeği baştan çıkarmak için hangi taktiklere başvurmalıyım? 

Yanıtları sizler için derledik ve erkeği baştan çıkarmanın yolları üzerine 7 etkili yöntem hakkında bilgiler sunduk. Keyifli okumalar dileyerek maddelerimize geçiyoruz.

Yalnız ve tenha ortamlarda erkeği baştan çıkarmak

Erkekler sosyal ortam içinde tutkularını ortaya koymaktan çekinmektedir. Çünkü erkekler daha küçük yaşlardan itibaren ortama göre davranmanın ne kadar önemli olduğunu öğrenmişlerdir. Bu nedenle onları baştan çıkarmak istiyorsanız insanların toplu bulunduğu yerleri tercih etmemelisiniz. Aksine sadece ikinizin bulunduğu yalnız ve tenha ortamlar seçmelisiniz.

Erkekle aynı evde yalnız kalma fırsatı yakalayabilir veya bir kır yürüyüşüne beraber çıkabilirsiniz. Buralarda erkek kendisini çok daha rahat hissedecek ve size karşı hissettiği duygularını daha kolay şekilde yansıtacaktır.

Erkeği baştan çıkarmak için “bakış kaydırma yöntemini” kullanabilirsiniz

Erkekleri en hızlı biçimde baştan çıkaran bakış yöntemi hiç kuşkusuz ki bakış kaydırma metodudur.

  • Bu metotta kadın önce erkekle göz teması kurar. Ardından bakışlarını gözlerden çevirerek erkeğin dudaklarına, boynuna veya omuzlarına bakar. Bir süre sonra bakışlar yeniden gözlere odaklanır.

Kadının erkeğin bedeni üzerinde bakışlarını bu tarzda gezdirmesi erkeklerin zihninde yoğun cinsel izlenimler oluşturur. Erkek de benzer bir düşünceyi geliştirerek kadının bedeni hakkında düşler kurmaya başlar. Çünkü erkek kendi bedenine yönelen kadın bakışlarını ters çevirerek arzulu bir yöneliş içine girmektedir.

Erkeği hızlı biçimde baştan çıkarmak ve onun duygularını altüst etmek isteyen bazı kurnaz kadınlar bakışlarını erkeğin “malum bölgeleri” üzerinde de gezdirmektedir. Bu tutum net bir cinsel davet anlamına gelir. Kadınların bu kadar ileri bir harekette bulunup bulunmayacağı ise tamamen kendi tercihlerine kalmıştır.

Sözcüklerin büyülü gücünden yararlanın!

Erkekler dinledikleri tüm sözleri büyük bir ciddiyetle değerlendirir. Onlara söylenen her söz kafalarının içinde yankılanarak defalarca zihinde canlandırılır. Bu nedenle erkeklere söylediğiniz her sözün sizin tahmin ettiğinizden daha büyük etkiler yarattığını göz önünde bulundurmalısınız.

  • Erkeği baştan çıkarmak için söylenecek birkaç kelime bazen günlerce süren çabadan daha etkili olabilir.

Erkekler kadınların imalı konuşmalarından, her tarafa çekilebilecek sözler söylemesinden ve argo ifadeler kullanmasından büyük haz almaktadır. Gün içinde erkeğe söylenecek tahrik edici bir söz erkeğin gün boyunca azgın bir tutum sergilenmesini sağlayabilir.

Yatakta da erkeği arzulu hale getirmek için de sözcüklerin gücünden faydalanmalısınız. Erkeğin performansının yerinde olduğunu ifade eden birkaç kelime dahi erkeğin yatakta arzulu bir aşık haline gelmesi için yeterli olmaktadır.

Hangi görsel detayların erkeği baştan çıkarma yolunda daha etkili olduğunu keşfedin!

Erkekler kadınların güzelliğinden büyük ölçüde etkilenir. Eğer kadın cezbedici tarzda giyinmişse duyguları hemen depreşir ve bir an önce harekete geçmek için büyük bir istek duyarlar. Ancak erkeklerin hangi görsel detaylardan daha fazla etkilendiğini bilmek büyük önem taşır.

Uzmanlara göre erkeklerin en fazla hoşlandıkları görsel detaylar şöyle sıralanabilir:

  • Göğüs dekoltesinden çok hoşlansalar da onları derinden sarsan şey sırt dekoltesidir.
  • En sevdikleri renkler siyah, kırmızı, mor ve beyazdır.
  • Bağlı ya da örgülü saçlar yerine parmaklarıyla tarayabilecekleri açık saçlardan hoşlanırlar.
  • Ağır makyaj yerine hafif makyaj yapan kadınları daha fazla arzularlar.
  • Topuklu ayakkabı ve kırmızı oje günümüzde de erkeklerin kafasında cinsel çağrışımlar oluşturacak kadar güçlü sembollerdir.

Tabii erkeklerin kişisel olarak farklı zevk anlayışlarına da sahip olabileceğini göz önünde bulundurmanız ve kendi erkek arkadaşınızın kişiliğine göre hareket etmeniz en doğru tercih olacaktır.

Güzel kokular da en az görsel şov kadar önemli!

Güzel kokular bir güzellik detayı olmasına rağmen öneminden dolayı farklı bir başlık altında değerlendirmeyi uygun gördük.

Erkekler gerçekten de güzel kokulardan çok güçlü biçimde etkilenir. Çünkü erkeklerin koku alma duyuları kadınların tahmin ettiğinden daha fazla gelişmiştir. Erkekler tanıdıkları kişilerin kokularını da zihninde kaydederler. Bu sebeple erkeğin zihnindeki imajınızın güzel olmasını istiyorsanız güzel kokularla kendinize erkeğe benimsetmelisiniz.

İlişki uzmanları erkeklerin gün içinde kullanılan parfüm ile yatakta kullanılan parfümün farklı olmasından hoşlandıklarını ifade etmektedir. Eğer erkek arkadaşınızı memnun etmek istiyorsanız yatak odasında kullandığınız parfüm ile gün içinde kullandığınız parfüm aynı olmamalıdır.

Ayrıca erkeklerin meyve aromalı parfümlerden hoşlanmadıklarını da ifade etmekte fayda vardır.

Erkeği Baştan Çıkarma

İlk adımı atarak erkeği baştan çıkarmak

İlişkilerde ilk adımı atma cesareti göstermek başlı başına bir tahrik etme yöntemidir. Çünkü ilk adım atılırken duyulan heyecan kişilerin sonradan ilişkide yaşayacakları tüm fantezileri etkilemektedir.

Toplumda ilk adımı atması gereken kişinin erkek olduğu yönünde yanlış bir algı bulunmaktadır. Bu algıyı kırarak ilk adımı atacak kadar cesur davranın. Kadının ilk adımı atması ve “Seni istiyorum.” mesajı vermesi erkekte hemen karşılığını bulacaktır.

Cesur bir kadınla karşı karşıya olduğunu bilen erkek bütün çılgın kişiliğini ortaya koyacak ve “aşk yaşamında delilik yapma” konusunda kadınla yarışacaktır.

Yaşayacaklarınız konusunda onu rahatlatın ve erkeği baştan çıkarma hedefinize ulaşın!

Yaşanacak her ilişki kadınlarda da erkeklerde de gerilim yaratır. Ancak erkekler ustaca saklasalar da kadından daha gergin olurlar. Onların bu gerginlikleri güzel bir aşk yaşamanız önündeki en büyük engeldir.

Tutum ve davranışlarınızla erkeği bu gerginlikten kurtardığınız zaman erkek arzuladığı aşkı yaşama fırsatı bulacaktır.

  • Erkeklerin bir ilişkide en fazla tereddüt etmelerine neden olan husus yaşadıkları güzel ilişkinin bir gün başlarına dert açacağı endişesidir. Erkek içinde bulunduğu anın tadını çıkarmak ister ancak daha sonra da yaşadığı bu güzelliklerin bedelini ödemekten korkar.

Erkeğe aşkın iki kişilik olduğunu ve aşkın sıkıntılarını değil güzelliklerini paylaşmak istediğinizi gösterin. Erkeği rahatlatarak başladığınız bir ilişkinin ne kadar güzel ve mutluluk verici olduğunu yaşayarak keşfedin.

Siz de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti ile arzu ettiğiniz erkeği cazibenizle daima etkileyebileceksiniz.

Buraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

Erkeği Baştan Çıkarmak İçin Harika Tüyolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön