Bağlama Duası ile 7 Günde Büyük Değişimlere Şahit Olacaksınız

Bağlama Duası ile Yeni Bir Başlangıç Yaptım

“Yıllar yılı sevdiğim insanın kalbini kendime bağlayabilmek için etmediğim dua, girişmediğim büyü ve yapmadığım mücadele kalmadı; ama sevdiğimin taştan kalbi bir türlü bana yönelmiyor, bir türlü benimle birlikte olmak istemiyor ve bir türlü bana ısınamıyordu.

Ta ki bağlama duası ile tanışıncaya kadar bu durum böyle devam etti. En nihayetinde mum ile yapılan bağlama duasını öğrendikten sonra sadece 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde sevdiğimin kalbini kendime yönlendirmenin huzuru ile olmaya başladım. Sadece 7 gün içerisinde tabiri caizse köpek gibi benim aşkımla yanıp tutuştuğunu itiraf etmeye ve benimle birlikte olabilmek için her şeyi yapabileceğini ifade etmeye başladı.

Bağlama duasının mum ile yapılan şeklinin bu kadar güçlü olduğunu daha önce bilseydim, bu kadar uğraşmama ve dövünmeme hiç gerek kalmayacaktı. Ama olsun, en nihayetinde mum ile yapılan bağlama duasının enerjisini, gücünü ve potansiyelini ben de anlamış oldum çok şükür.”

Evet, gördüğünüz gibi bir okurumuzun mum ile yapılan bağlama duası sayesinde müthiş bir gelişme yaşadığı ve yanlış yönelimler sonrasında doğruyu bulduğu paylaşımı ve aktarımı bizi ferahlatan bir aktarım oldu; çünkü bu sayede bağlama duasının mum ile yapılan şeklinin hakikaten başka uygulamalara ihtiyaç bırakmayacak derecede müessir (yani tesirli) olduğunu sizler de anlamış oldunuz.

Şimdi bağlama duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaya başlıyoruz:

Mum ile Yapılan Bağlama Duası Şöyle Yapılır

Evvela bir mum temin ederek işe başlamanız gerekir ve bu mumu temin ettikten sonra sessiz bir yere geçip mumu yakmalısınız. Mumu yaktıktan sonra mumun önünde çömelip durmalı ve bu pozisyonda gözlerinizi kapatıp ortalama 1 dakika boyunca bağlama duasının niyetini düşünmelisiniz.

İlgili Yazı: Şirinlik Duası

Bu ortalama 1 dakika sonrasında gözlerinizi açarak mumun üzerine 3 defa Ya Vedûd ve 7 defa Ya Mukallibel Kulub esmasını okumanız gerekir.

3 defa Ya Vedûd ve 7 defa Ya Mukallibel Kulub esmasını okuduktan sonra ise yanan mumun üzerine şu tılsımlı sözcükleri söylemelisiniz:

  • “İlahi bağlama duasının gücüne itimat ederek dergahı merhametini aşındırmaya geldim, senden başka müracaat edebileceğim hiçbir varlık olmadığı gibi beni yaratan yüce kudretten başka kendimi ve varlığımı teslim edebileceğim hiçbir kapı da bulunmamaktadır. Sadece senin varlığınla tahammül edip sadece senin yardımınla ayakta durabileceğimi biliyorum. Bu nedenle sadece ve sadece sana yönelmenin ve senin varlığına iltica etmenin huzurunu yaşamak istiyorum. Bana bağlama duasının hakikatini ve gerçekliğini göstererek beni onurlu bir yaşam ve şerefli bir ömür ile ödüllendir Allah’ım, amin.”

Bu tılsımlı ifadeleri de söyledikten sonra şimdi artık yanan mumu söndürmeniz gerekir, fakat bu işlemi yaparken şunu düşünmeniz lazım gelir:

Bağlama Duasında Mumu Söndürürken Düşünmeniz Gerekenler

  • “Ben bağlama duasının niyetini düşünürken ve yanan mumun üzerine güzel sözcükler telaffuz ederken Cenabı Hakk’ın esmalarının hatırına bunu yaptım ve sevdiğim kişinin kalbinin de bu yanan mum gibi benim aşkımla yanıp tutuşmasını niyet ettim. Fakat sevdiğim kişinin kalbi şimdi söndürdüğüm mum gibi bana karşı sönmesin ve bana karşı herhangi bir soğukluk sergilemesin. Onun kalbinde daima bir sıcaklık bulunsun ve kalbi daima benim aşkımla yansın.”

Bu düşünceler sonrasında yanan mumu söndürebilir ve bağlama duasını da bu şekilde bitirebilirsiniz. Ne var ki şu şartları da yerine getirmeniz halinde bağlama duası çok daha etkili bir hale gelecektir:

  • Duayı sadece ve sadece çarşamba gecesi herkes uyuduktan ve yatağına çekildikten sonra yapmanız çok daha etkili sonuçlara vesile olacaktır.

Yanı sıra dua ettiğinizi yani bağlama duası yaptığınızı başka insanlarla paylaşmayıp kendinizde bir sır olarak tutmanız duanın etkisini ve gücünü Allah’ın izniyle arttıracaktır.

Ve son olarak bir kişi bu duayı 7 defa üst üste yaparsa kendisine bütün kapıların açılacağını, aşk hayatının tamamen düzene gireceğini de inşallah gözlemleyecektir.

Bundan sonra En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın müthiş duaları sayesinde aşkınıza ulaşacaksınız. Aşağıda okuyacağınız yorumlar, yaşamınıza anlam katacak.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumların bir kısmı:

İnternette daha bunun gibi yüzlerce yorum bulunuyor.

 

Bağlama Duası ile 7 Günde Büyük Değişimlere Şahit Olacaksınız

Bağlama Duası ile 7 Günde Büyük Değişimlere Şahit Olacaksınız” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön